CNC operátor (m/f/d)

Im Schollengarten 24B, 76646 Bruchsal, teljes munkaidő, határozatlan idejű, azonnali kezdéssel

Új kollégát keresünk CNC-kezelő (m/f/d) pozícióba gyártási csapatunkba.
Cégünknél számítógép-vezérlésű esztergagépeket fog kezelni és felügyelni, amelyeket elsősorban fémből készült munkadarabok megmunkálására használunk. Itt akár egyedi alkatrészeket, akár teljes sorozatokat fogsz megmunkálni.

Az Ön feladatai:

  • A CNC gépek (index és spinner) kezelése
  • Minőségellenőrzés: a kész munkadarabok ellenőrzése (dolgozói önellenőrzés)
  • A munkafolyamatok és a munka dokumentálása
  • Egyéb gyártási technológiák működtetésének támogatása

Amire számítunk:

  • Tapasztalat az esztergák kezelésében
  • Munkadarabok mérésében és vizsgálatában szerzett tapasztalat
  • minőségtudatos és önálló munkastílus
  • Hajlandóság 2 műszakban dolgozni
  • Szakképzett kézműves munkát
  • A szorgalom nem idegen szó számodra
  • Képes nyomás alatt dolgozni

Amit kínálunk:

  • teljesítményhez kötött bérezés
  • vállalati nyugdíjrendszer
  • Modern termelési létesítményekben való munkavégzés
  • a tervezési lehetőségek széles skáláját
  • nincsenek unalmas munkanapok

Ez vár rád:

  • barátságos támogatás és beavatás a kollégák részéről
  • Munka egy közepes méretű, nemzetközi orientációjú családi vállalkozásban
  • tiszteletteljes családi légkör, lapos hierarchiával
  • erős kollegialitással jellemezhető munkakörnyezet

Szeretne megismerni minket?

Küldje el jelentkezési dokumentumait Andreas Beyerle úrnak: a.beyerle@abp-beyerle.de