Operator CNC (m/k/d)

Im Schollengarten 24B, 76646 Bruchsal, pełny etat, bez ograniczeń, od zaraz

Poszukujemy nowego współpracownika, który dołączy do naszego zespołu produkcyjnego jako operator CNC (m/k/d).
W naszej firmie będziesz obsługiwać i monitorować tokarki sterowane komputerowo, które są używane głównie do obróbki metalowych elementów. Będziesz przetwarzać pojedyncze części lub całe serie.

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn CNC (indeks i wyoblarka)
  • Kontrola jakości: sprawdzanie gotowych elementów (samokontrola pracownika)
  • Dokumentowanie procesów roboczych i pracy
  • Wspieranie działania innych technologii produkcyjnych

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze tokarek
  • Doświadczenie w mierzeniu i testowaniu detali
  • dbałości o jakość i samodzielności w pracy
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Umiejętności rzemieślniczych
  • Pracowitość nie jest dla Ciebie obcym słowem
  • Umiejętność pracy pod presją

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • firmowy program emerytalny
  • Pracę w nowoczesnych zakładach produkcyjnych
  • szeroki zakres możliwości projektowych
  • brak nudnych dni pracy

To czeka na Ciebie:

  • przyjazne wsparcie i wprowadzenie przez współpracowników
  • Praca w średniej wielkości firmie rodzinnej o orientacji międzynarodowej
  • pełna szacunku rodzinna atmosfera z płaską hierarchią
  • środowisko pracy z silną kolegialnością

Chcesz nas poznać?

Wyślij swoje dokumenty aplikacyjne do pana Andreasa Beyerle: a.beyerle@abp-beyerle.de