CNC nastavljavec (m/ž/d), specializacija struženje

Im Schollengarten 24B, 76646 Bruchsal, polni delovni čas, neomejeno, začetek dela takoj

Čas je za nekaj novega!

Če iščete nove izzive in se želite aktivno lotiti stvari, ste prišli na pravo mesto - v prodaji, proizvodnji ali logistiki!

Kot družinsko podjetje vedno iščemo delavce in timske igralce, ki z motivacijo, pobudo in predvidevanjem obvladujejo nove naloge in projekte ter hkrati izkoriščajo priložnosti, ki jih ponuja digitalizacija.

Vaše naloge:

  • Nastavite in upravljate CNC stružnice
  • Izvajate popravke na podlagi merilnega protokola
  • Izvajate vzdrževalna dela in manjša popravila
  • Podpirate delovanje drugih proizvodnih tehnologij

Kaj pričakujemo:

  • Imate poklicno izobrazbo za operaterja CNC rezalnega stroja (m/ž/d) ali primerljivo izobrazbo
  • Ste zanesljivi in odgovorni ter vajeni samostojnega dela
  • Pripravljenost za delo v dveh izmenah

Kaj ponujamo:

  • stalno delovno mesto s polnim delovnim časom
  • 30 dni letnega dopusta
  • plačilo, odvisno od uspešnosti
  • pokojninsko zavarovanje v podjetju in ugodnosti za oblikovanje kapitala

To vas čaka:

  • prijazna podpora in uvajanje s strani sodelavcev
  • Delo v srednje velikem družinskem podjetju z mednarodno usmeritvijo
  • spoštljivo družinsko vzdušje z ravnimi hierarhijami
  • delovno okolje z močno kolegialnostjo

Smo vas prepričali?

Dokumente za prijavo pošljite gospodu Andreasu Beyerleju:  a.beyerle@abp-beyerle.de. Z veseljem vas bomo povabili na prvi video razgovor.